HALA PO MENDON QË DI ME KNU? Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
HALA PO MENDON QË DI ME KNU? Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

HALA PO MENDON QË DI ME KNU? Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Tayna ka publikuar në Instgramin e saj një foto ku duket tepër seksi dhe provokuese. Një ndjekës mendon se ajo nuk mund të marri dot famë pa nxjerrë gjoksin. 

Lori Hoxha ka postuar një foto ku duket tepër e kuruar dhe në formë. Një ndjekës është i shqetësuar n♪7 lidhje me diçka dhe nuk ka ngurruar t’ja shprehi…

Luana ka postuar një video ku tregon se po bëhet gati për një projekt të ri dhe një ndjekëse e ka pyetur moderatoren nëse ajo akoma mendon se di të këndojë. /AlpeGossip.al