Blogerja e famshme shqiptare ka “hall të madh”, e tregon me Rihannën dhe Chris Brown…(FOTO) – AlpeGossip
Blogerja e famshme shqiptare ka “hall të madh”, e tregon me Rihannën dhe Chris Brown…(FOTO)

Blogerja e famshme shqiptare ka “hall të madh”, e tregon me Rihannën dhe Chris Brown…(FOTO)

Edhe yjet e showbizz-it kanë “halle” e thënë kjo në aspektin e disa probleme të vogla dhe këto zgjedhin ti ilustrojnë me momente të kapura në një foto.

Armina Mevlani me një postim në Instastory na ka treguar një problem të vogël që ka dhe këtë ka vendosur ta shfaqë me një foto të Rihannës dhe Chris Brown.

“Kur del me dikë dhe ai ka në mënyrë konstante celularin në duar ndërkohë që i përgjigjet të gjithëve ndërsa i duhet diku te 3-4 ditë që të të kthejë përgjigje ty”, shkruan Armina në postimin e saj.

Ta ketë mërzitur Xeni vallë blogeren me përgjigjet e vonuara në celular? Ku i dihet, sido që të jetë shpresojmë që ky problem i Arminës të zgjidhet.