NDRYSHIM NGA ORIGJINALI/ Vajzat e showbizzit që “u fiksuan” pas kaçurrelave voluminoze (FOTOT) – AlpeGossip
NDRYSHIM NGA ORIGJINALI/ Vajzat e showbizzit që “u fiksuan” pas kaçurrelave voluminoze (FOTOT)

NDRYSHIM NGA ORIGJINALI/ Vajzat e showbizzit që “u fiksuan” pas kaçurrelave voluminoze (FOTOT)

Kur vjen fjala tek flokët është shumë e vështirë dhe shumë e rrallë të gjenden vajza me flokët kaçurrele origjnale.

Pa dyshim që flokët janë një anë e bukurisë dhe shumë mundohen ti drejtojnë apo t’i bëjnë kaçurrela voluminoze për të dalë nga origjinali.

Të themi se disa vajza me flokë të drejta pëlqejnë kaçurrela e anasjelltas, kshu ka ndodhur edhe për disa nga vajzat e showbizzit që të ndryshojnë origjinalin e flokëve të tyre.

Kaçurrelat voluminoze kanë rënë shumë në sy tek ato dhe disa prej tyre janë komentuar shumë në rrjet.

Së fundmi ishte Ronela Hajati që në Instagramin e saj postoi një foto me kaçurrela duke ndryshuar look në mënyrë drastike.

View this post on Instagram

Kaçurrel 😋

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Për të gjitha vajzat e dashuruara pas flokëve kaçurrela, vajzat e njohura të showbizit ju sugjerojnë disa ide si të arrini atë që doni, madje edhe duke u frymëzuar pas tyre. Alpegossip.al ju sjell fotot.

View this post on Instagram

Ju Dua 💸

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on

View this post on Instagram

Kur ke diellin nga ana e duhur 😊

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

View this post on Instagram

See you soon Vienna😍 23rd of May

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

View this post on Instagram

Nuk ka pushim.. Sonte 21:00 @shikokushluan 🔥

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on