FEJESA E SHKËLZENIT DHE ARMINËS/ Shihni “shifrat e çmendura” të veshjes së blogeres (FOTO) – AlpeGossip
FEJESA E SHKËLZENIT DHE ARMINËS/ Shihni “shifrat e çmendura” të veshjes së blogeres (FOTO)

FEJESA E SHKËLZENIT DHE ARMINËS/ Shihni “shifrat e çmendura” të veshjes së blogeres (FOTO)

Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha janë fejuar sot në një ceremoni private të rrethuar vetëm nga familjarë e miq të ngushtë.

Një vëmendje të madhe mori edhe veshja e Arminës e cila kishte zgjedhur një “look” të thjesht.

Padyshim që ajo shkëlqeu në këtë ditë të madhe për të, ku kishte zgjedhur të vishej e gjitha me “Dolce & Gabbana”.

Fustanin e gjatë me lule ajo e kishte kombinuar më një palë sandale te kuqe me rripa të hollë dhe lule nga pas, stiluar nga e njëjta shtëpi mode.