PAS PUSHIMEVE NË MALDIVE/ Albani dhe Miriami ndodhen në Venezia.Shihni kush e shoqëron çiftin (FOTO) – AlpeGossip
PAS PUSHIMEVE NË MALDIVE/ Albani dhe Miriami ndodhen në Venezia.Shihni kush e shoqëron çiftin (FOTO)

PAS PUSHIMEVE NË MALDIVE/ Albani dhe Miriami ndodhen në Venezia.Shihni kush e shoqëron çiftin (FOTO)

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një ndër Jifteve më të dashura për publikun shqiptar. Para disa ditësh ata na mahnit me postimet e tyre nga pushimet në Maldive. Mesa shohim çifti akoma nuk i ka mbaruar pushimet duke zgjedhur Venezian destinacionin e radhës.

Ka qenë balerina Lori Bala që ka ndarë me njdekësit disa foto nga Italia,ku shohim bashkëshortin e saj Alban Skënderaj ,Miriam Canin dhe Taulantin vëllain e Albanit.