NGJASHMËRI E FRIKSHME/ Këngëtari shqiptar gjeti sozinë e tij dhe nuk po u besojmë syve (FOTO) – AlpeGossip
NGJASHMËRI E FRIKSHME/ Këngëtari shqiptar gjeti sozinë e tij dhe nuk po u besojmë syve (FOTO)

NGJASHMËRI E FRIKSHME/ Këngëtari shqiptar gjeti sozinë e tij dhe nuk po u besojmë syve (FOTO)

Young Zerka është një nga këngëtarët me stilin më të veçantë në vendin tonë. Që në fillimet e tij fansat janë fiksuar me flokët prej stili xhamajkan e më pas me kacurrelat e imëta. Mirëpo duket se Zerka nuk është i vetmi me këtë stil dhe sapo ka prezantuar sozinë e tij.

Në një foto të publikuar në Instastory këngëtari duket krahas një djali që kollaj mund të ngatërrohet me të, pasi kanë ngjashmëri të frikshme.

“Zerka majtas apo djathtas”? – pyet ai ndjekësit, ndërkohë që duket mjaft i qeshur përkrah sozisë së tij.

Ndërkohë Zerka po shijon sukesesin e këngës më të re “Nuk ma nin” që ka arritur mbi 1 milionë klikime.