MIRËNJOHËSE PËR GJITHÇKA ME GJIKON/ Elita i dedikon këto fjalë me FOTON më të bukur – AlpeGossip
MIRËNJOHËSE PËR GJITHÇKA ME GJIKON/ Elita i dedikon këto fjalë me FOTON më të bukur

MIRËNJOHËSE PËR GJITHÇKA ME GJIKON/ Elita i dedikon këto fjalë me FOTON më të bukur

Dyshja e njohur, Elita Rudi dhe Gjiko janë duke shijuar pushimet në jugun e Shqipërisë nga ku kanë ndarë foto të ndryshme me të voglin e tyre, Zëri.

Së fundmi moderatorja ka ndarë një nga pozat më të ëmbla me dy meshkujt më të rëndësishëm në jetën e saj, duke i dedikuar këto fjalë: “Jam mirënjohëse që ndaj jetën, dashurinë dhe prindërimin me një burrë të mrekullueshëm si ti”.

Me siguri çifti po shijon maksimalisht periudhën e pushimeve dhe lirisë pas një kohe jo të shkurtër izolimi.

Ata kanë publikuar çdo ditë momente të ndryshme me Zërin, i cili i jep një tjetër kuptim lumturisë së tyre.