MERR PJESË NË PARADË/ Këngëtarja shqiptare në mbështetje të “LGBT” - AlpeGossip
MERR PJESË NË PARADË/ Këngëtarja shqiptare në mbështetje të “LGBT”

MERR PJESË NË PARADË/ Këngëtarja shqiptare në mbështetje të “LGBT”

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka njoftuar së fundmi se do të bëhet pjesë e paradës që do të organizohet në SHBA. Parada mban titullin “Atlanta Gay Pride Festival” dhe është në mbështetje të komunitetit “LGBT”. Madje për t’ju ardhur në ndihmë ajo ka publikuar edhe një foto në ‘Instagram’ ku shfaqet e veshur me një fustan që përfaqëson ngjyrat e komunitetit. Ajo ka publikuar tre foto të njëpasnjëshme dhe tek të treja tregon hapur mbështetjen ndaj “LGBT”