PASI U KAP ME DROGË DHE PËRFUNDOI NË PSIKIATRI/ “Baby G” publikon videon duke bërë “Twerk” – AlpeGossip
PASI U KAP ME DROGË DHE PËRFUNDOI NË PSIKIATRI/ “Baby G” publikon videon duke bërë “Twerk”

PASI U KAP ME DROGË DHE PËRFUNDOI NË PSIKIATRI/ “Baby G” publikon videon duke bërë “Twerk”

Para një muaj këngëtarja Gordana Kingji  e njohur si “Baby G” është shtruar në psikiatri. Lajmi bëhet i ditur nga mediat kosovare, ku sipas të cilës këngëtarja nga Kukësi fillimisht është arrestuar nga policia, për posedim të lëndëve narkotike dhe më pas ka përfunduar në Psikiatri.

“Baby G” në momentin e ndalimit nga policia ka qenë në gjendje të rëndë psikologjike për shkak të përdorimit të madh të lëndeve narkotike dhe përzierjes së tyre.

Mesa duket këngëtarja i ka hedhur të gjitha pas krahëve pasi publikon foto të shuma ku tregon se është miër nga gjendja shëndetsore.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një video ku bën “Twerk” dhe duket më seksi se asnjëherë tjetër.

View this post on Instagram

We just gonna dance 💃 #itsme #babyG

A post shared by TheLord (@babygee) on