EMOCIONE TË BUKURA PËR MONIKËN/ Shtëpia e “Big Brother VIP” mbushet nga fëmijët – AlpeGossip
EMOCIONE TË BUKURA PËR MONIKËN/ Shtëpia e “Big Brother VIP” mbushet nga fëmijët

EMOCIONE TË BUKURA PËR MONIKËN/ Shtëpia e “Big Brother VIP” mbushet nga fëmijët

Monika Lubonja u surprizua sonte nga djemtë dhe vajzat e teatrit me të cilët ka punuar për disa vite.

Nëpërmjet një koreografie, fëmijët falenderuan aktoren dhe i shprehën mbështetje.

Emocionet përfshinë dhe banorët e tjerë, që qëndruan me fëmijët, ndërsa Donaldi nisi batutat me disa prej tyre.