ÇFARË NDODHI? Pas ndarjes nga binjakët Veshaj, Aleksia dhe Beatrix bëhen shoqe – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Pas ndarjes nga binjakët Veshaj, Aleksia dhe Beatrix bëhen shoqe

ÇFARË NDODHI? Pas ndarjes nga binjakët Veshaj, Aleksia dhe Beatrix bëhen shoqe

Aleksia Peleshin dhe Beatrix Ramosajn nuk i lidhte asgjë derisa u njohën me vëllezërit binjak Veshaj. Historitë e tyre të dashurisë kanë qenë shumë të komentuara në media e pas ndarjes duket se të dyja janë bërë mikesha.

Pas ndarjes nga binjakët Veshaj, Aleksia dhe Beatrix bëhen shoqe

Të paktën kështu kuptohet nga postimi i fundit i Aleksias, e cila i ka uruar ditëlindjen Beatrixës duke publikuar këngën e saj të fundit.

 

“Gëzuar ditëlindjen princeshë”, i shkruan Aleksia ndërsa Beatrix i përgjigjet: “Faleminderit bukuri”.

Pas ndarjes nga binjakët Veshaj, Aleksia dhe Beatrix bëhen shoqe

Pas ndarjes nga binjakët Veshaj, Aleksia dhe Beatrix bëhen shoqe

Pas ndarjes nga binjakët Veshaj, Aleksia dhe Beatrix bëhen shoqe