Këtë këngëtare nuk e kishim parë kurrë kaq provokuese! – AlpeGossip
Këtë këngëtare nuk e kishim parë kurrë kaq provokuese!

Këtë këngëtare nuk e kishim parë kurrë kaq provokuese!

E kemi parë gjithnjë si një këngëtare e cila nuk ka ekspozuar hiret e saj as në klipe as në foto të ndryshme.
Megjithatë në fotot e publikuar kohët e fundit shohim se këngëtarja Kejsi shfaqet më seksi se asnjëherë. E veshur me të brendshme Kejsi shfaqet sensuale dhe mjaft provokuese. Nuk dihet nëse kjo foto është realizuar për të treguar nisjen e ndonjë projekti të ri muzikor nga Kejsi.