Bujar Qamili NXJERR ZBULUAR Luana Vjollcën: Më ka propozuar për… – AlpeGossip
Bujar Qamili NXJERR ZBULUAR Luana Vjollcën: Më ka propozuar për…

Bujar Qamili NXJERR ZBULUAR Luana Vjollcën: Më ka propozuar për…

Bujar Qamili ka qenë i ftuar së fundmi në një intervistë në “Radio Shkodra” ku ka folur mbi projektet e tij dhe bashkëpunimin e suksesshëm me Mateus Frrokun me këngën “Rrak tak”.

Bujar Qamili tregoi se do të rikthehet me një këngë të re me një bashkëpunim surprizë.Këngëtari i zbuloi Luana Vjollcës projektet e reja duke u shprehur se ajo i ka propozuar të bëjnë 3 këngë bashkë të cilat do t’ja kalojnë suksesit të këngës “Rrak tak”.

“Luana më ka thirrur në një drekë dhe aty më ka bërë propozimin e saj për bashkëpunimin muzikor. Do të jenë 3 këngë remix të Luanës që do ti këndojmë sëb ashku dhe besoj se do të kemi një sukses. Luana më ka premtuar se me këtë bashkëpunim do t’ia kalojmë suksesit që pata me Mateusin. Luana ka marrë përsipër gjithçka dhe besoj se do të jetë një prej bashkëpunimeve më të suksesshme gjatë kësaj vere. Unë jam i hapur për bashkëpunime dhe aq më tepër me Luanën besoj se jemi të gjithë dakord se ia vlen”, është shprehur Bujar Qamili.