E mbani mend Kleodianën e BB? Nuk do ta besoni sa seksi është bërë – AlpeGossip
E mbani mend Kleodianën e BB? Nuk do ta besoni sa seksi është bërë

E mbani mend Kleodianën e BB? Nuk do ta besoni sa seksi është bërë

Kleodiana ishte një nga ish-banoret e edicionit të kaluar të “Big Brother”, aty ku mori famë e shumë teleshikues të atij spektakli vazhdojnë ta mbajnë mend si vajza me flokët blu. Kleodiana ra në sy edhe për shkak të debatave që u përfshi në shtëpinë e famshme dhe deklaratës së saj se ishte kërcimtare nate. Nuk dihet nëse Kleodiana e vazhdon ende punën si kërcimtare, por gati një vit pas mbarimit të “Big Brother 9”, ish-banorja ka ndryshuar shumë. Ajo është bërë bionde, duket shumë simpatike dhe në fotot e saj ekspozon shpesh linjat trupore.

 

Sa i përket jetës private, Kleodiana po e mban sa më larg syrit të publikut. Ndërkohë “Xing.al” ju sjell më poshtë disa nga fotot më të reja të saj.