“A JE NDARË ME STRESIN?”/ FOTO: E fejuara e REPERIT jep përgjigjen që nuk prisnim – AlpeGossip
“A JE NDARË ME STRESIN?”/ FOTO: E fejuara e REPERIT jep përgjigjen që nuk prisnim

“A JE NDARË ME STRESIN?”/ FOTO: E fejuara e REPERIT jep përgjigjen që nuk prisnim

Prej disa muajsh lidhja e tyre ka qenë në qendër të të gjitha mediave rozë. Reperi Arkimed Lushaj dhe Kejsi rrëfyen detaje të ndryshme që nga njohja e deri tek fejesa e tyre.

Mirëpo syri i publikut kap edhe detajet më të vogla përsa i përket jetës private të personazheve të showbizit. Stresi dhe Kejsi u përfolën për një ndarje mes tyre, pas fshirjes së të gjitha fotove ku kanë dalë së bashku dhe nga fakti që nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Njëra nga ndjekëset e ka pyetur Kejsin nëse janë ndarë dhe ajo i është përgjigjur me mjaft finesë.  “A jeni ndarë me Stresin? Thjesht po pyes se i keni fshirë fotot të dy me njëri-tjetrin edhe s’e keni follow njëri-tjetrin,”- i shkruan ndjekësja.