India, vendos posterin e pornostares për të mbrojtur prodhimin nga syri i keq – AlpeGossip
India, vendos posterin e pornostares për të mbrojtur prodhimin nga syri i keq

India, vendos posterin e pornostares për të mbrojtur prodhimin nga syri i keq

Një bujk në Indi ka vendosur një foto gjigande të një pornostare për të larguar syrin e keq. Për të mbrojtur prodhimin e tij nga syri i keq ai e vendosi atë në mes të arës një foto të pornostares, Sunny Leone.

“Vendosja e fotos funksionoi për mrekulli, mora prodhim shumë të mira nga toka”- ka thënë 45-vjecari Chenchu Reddy për Hindustan Times. Si ka thënë se një dordolec normal që vendose zakonisht nuk mund t’I kishte bërë punë dhe duhej dicka vërtetë special.

“Ehhhh mos qaj dhe mos u bëj xheloze për mua’- shkuhej poshtë fotos së pornostares. “Ishte një ide fantastike, askush nuk i hodhi më sytë tek të mbjellat e mia pas vendosjes së fotos”- përfundoi ai.