“PASHA KOKËN E MAMIT…”/ Beatrix e mërzitur nga nominimi i Dj Dagz: Dal me ty javën tjetër (VIDEO) – AlpeGossip
“PASHA KOKËN E MAMIT…”/ Beatrix e mërzitur nga nominimi i Dj Dagz: Dal me ty javën tjetër (VIDEO)

“PASHA KOKËN E MAMIT…”/ Beatrix e mërzitur nga nominimi i Dj Dagz: Dal me ty javën tjetër (VIDEO)

Mbrëmë banorët kanë nxjerrë në nominim Ilirin, Einxhel dhe Dj Dagz. Për këtë të fundit duket se është mërzitur Beatrix, e cila i ka thënë se do dalë me të javën tjetër.

Gjatë një bisede me njëri-tjetrin, këngëtarja e njohur shprehet se do i japë edhe biletën e saj që të ketë dy mundësi për t’u rikthyer në shtëpi, nëse eliminohet ai.

Biseda mes tyre:

Dj Dagz: Me më qëllu kurrë nuk isha kthy, tash duhet me u kthy

Beatrix: Pasha kokën e mamit, pasha këtë natë nuk e gëzoj jetën, unë dal me ty javën tjetër

Dj Dagz: Ja nisi

Beatrix: Pasha këtë natë nuk ta fali kurrë

Dj Dagz: Po pse po llogaritni se po dal unë, Iliri nuk po dridhet

Beatrix: Është fati im, po ta jap ty

Dj Dagz: Nuk lejohet

Beatrix: Kush tha?

 

VIDEO