REPERI SHQIPTAR FESTON DITËLINDJEN/ Ja urimi emocionues i bashkëshortes (FOTO) – AlpeGossip
REPERI  SHQIPTAR FESTON DITËLINDJEN/ Ja urimi emocionues i bashkëshortes (FOTO)

REPERI SHQIPTAR FESTON DITËLINDJEN/ Ja urimi emocionues i bashkëshortes (FOTO)

Lumi B ka pak ditë që ka publikuar bashkëpunimin e tij me Dafina Zeqirin.

‘Kalon’ është kënga e tyre mjaft e suksesshme e cila po dëgjohet thuajse në çdo vend.

Lumi B sot feston edhe ditëlindjen, transmeton Indeksoline.

Kjo është bërë e ditur nga një postim i bashkëshortes së tij në rrjetin sociale Instagram. Sigurisht ajo ka zgjedhur fjalë pak por që tregojnë rëndësinë që ka ai në jetën e saj dhe të djalit të tyre, Blinit.

Përplot dashuri edhe këtë herë ka qenë urimi i saj për më të dashurin.