''JAM SHUMË I LUMTUR. JETA IME...''/ Romeo Veshaj reagon për herë të parë për lidhjen me Jonida Maliqin - AlpeGossip
”JAM SHUMË I LUMTUR. JETA IME…”/ Romeo Veshaj reagon për herë të parë për lidhjen me Jonida Maliqin

”JAM SHUMË I LUMTUR. JETA IME…”/ Romeo Veshaj reagon për herë të parë për lidhjen me Jonida Maliqin

Prej kohësh këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj përfliten se janë në një lidhje. Çifti janë kapur dy herë mat duke u puthur apo në raste të tjera në shoqërinë e njëri-tjetrit. Mirëpo Jonida dhe Romeo kanë preferuar që deri më sot të konfirmojnë lidhjen e tyre.

Së fundmi, në një intervistë për “Living”, Romeo është pyetur nëse ka ndonjë gjë për të thënë për historinë e dashurisë me Jonidën.

“Sigurisht që kam. E para është: më lini rehat! E dyta: jeta ime më përket vetëm mua”, u përgjigj aktori.

“Je i lumtur?”, është pyetur Romeo. “Po, jam shumë i lumtur”, është përgjigjur ai.