''MOS NA LE PA BUKË...''/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ''thumbojnë'' VIP-at (FOTO) - AlpeGossip
”MOS NA LE PA BUKË…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”MOS NA LE PA BUKË…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Trejsi Sejdini ka postuar një foto në Instagram ku duket tepër seksi teksa pozon nën rrezet e diellit. Teksa një pjesë e madhe e ndjekësve e komplimentojnë, njëri ka një mendim tjetër.

Ermal Mamaqi ka postuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit ku lajmëron largimin si moderator nga televizioni. Shumë prej ndjekësve i kanë shprehur falenderimin për emisionin e bukur që ka ofruar dhe i urojnë suksese në të ardhmen, ndërsa një komentues nuk duket se është mërzitur aq shumë…

Luana Vjollca ka publikuar me ne një foto të shkëputur nga xhirimet e këngës së saj të fundit ”Ti Amo”. Shumë ndjekës e komplimentojnë por njërit vazhdon ti ngeli mendja tek fakti se si Luana nuk di të këndojë. /AlpeGossip.al