“PULË E LAGUR”/ “Plas” sherri mes Sindit dhe Melisës për konkurentin turk: Të pëlqeu si fliste me mua… – AlpeGossip
“PULË E LAGUR”/ “Plas” sherri mes Sindit dhe Melisës për konkurentin turk: Të pëlqeu si fliste me mua…

“PULË E LAGUR”/ “Plas” sherri mes Sindit dhe Melisës për konkurentin turk: Të pëlqeu si fliste me mua…

Djali i ri nga Turqia, Murati është bërë molla e sherrit mes Sindit dhe Melisës puntatën e sotme të Për’Puthen.

Debati nisi kur Sindi zgjodhi Muratin në takimin e radhës. Melisa e akuzoi se ajo po vepronte direkt sa bëri takimin dhe se kishte frikë se mos i ikte.

Debati mes vajzave:

Melisa: Sa shpejt mi, këto prirjet e reja veç me i kap se ke frikë mos të ikin nga duart.

Sindit: S’më ikën gjë nga duart mua. S’ma ka vënë njeri x këtu kështu që…

Melisa: Po të kanë thënë pulë e lagur…

Sindi: Secili ka vendin e vet, nëse Murati ndjen diçka për ty më vonë është zgjedhja e vet.

Sindi: Takimi me ty vërtetoi diçka dhe dua ta njoh më shumë.

Melisa: Të pëlqeu si fliste me mua?

Sindi: Jo ndaj teje.

Melisa: Unë i bëj pyetje një orë e kjo vazhdon dërr derr.