PROBLEM I TË GJITHA GOCAVE/ Fifi na tregon me këtë FOTO “hallin” e saj që e shqetëson më shumë – AlpeGossip
PROBLEM I TË GJITHA GOCAVE/ Fifi na tregon me këtë FOTO “hallin” e saj që e shqetëson më shumë

PROBLEM I TË GJITHA GOCAVE/ Fifi na tregon me këtë FOTO “hallin” e saj që e shqetëson më shumë

Bota e televizionit dhe spektaklit, ndonëse mund të duket shumë e bukut dhe e magjishme, përtej fasadës është e stërmundimshme dhe e lodhshme.

Madje, shpesh personazhet publike na e kanë pohuar vetë këtë gjë, duke treguar se sa mund fshihet pas realizimeve të emisioneve dhe show-ve të ndryshëm, siç është “Shiko kush luan”, për shembull.

Më të vështirë në këtë mes e kanë gocat. Pse? Për shkak të takave, që janë ndoshta një nga gjërat më të lodhshme.

Vetë Luana ka ndarë disa video pak javë më parë duke treguar këmbët e enjtura pas disa orësh regjistrim.

Ndërkohë, së fundmi është Fifi, ajo e cila ka postuar një foto në Instastory, duke treguar se ka hequr takat pak kamerave. Dje ishte e enjte dhe siç mund ta dini është regjistruar puntata e radhës në “Shiko kush luan”.

Ai momenti kur nuk mundesh me i mbajt vesh mo!“-ka shkruar Fifi me nota humor krah fotos të shpërndarë në rrjetet sociale.

Dhe padyshim ka mirëkuptim e të gjitha gocave që e dinë çfarë “halli” janë takat.

Kujtojmë se pak nga pak, “Shiko kush luan” po shkon drejt fundit. Ditën e djeshme, moderatorja dhe autorja e emisionit, Luana, teegoi nëpërmjet një postimi në Instagram se puntata e fundit do transmetohet në 30 janar dhe mezi po presim të shohim se çfarë ka rezervuar.