U THA SE NUK E DONTE FAMILJEN E PATRISIT/ Tuna flet për herë të parë (VIDEO) – AlpeGossip
U THA SE NUK E DONTE FAMILJEN E PATRISIT/ Tuna flet për herë të parë (VIDEO)

U THA SE NUK E DONTE FAMILJEN E PATRISIT/ Tuna flet për herë të parë (VIDEO)

Këngëtarja Tuna Sejdi ka sqaruar gjithçka në lidhje me jetën private dhe profesionale në intervistën e saj të fundit për ‘Mirage’.
Tuna Sejdi, e cila konsiderohet si një femër e fortë në karakter, këtë e ka dëshmuar në shumë raste, edhe sot kur emri i saj u lakua shumë sa u përket raporteve me familjen e burrit dhe në shumë aspekte të tjera në lidhje me jetën e saj private dhe karrierën muzikore, shkruan lajmi.net.

Ajo gjatë intervistës së fundit të dhënë për ‘Mirage’ ka sqaruar gjithçka, gjithashtu tregoi nëse e ka pasur pranë familjen e Patrsiti në momentet kur ndoshta ka pasur nevojë për ta.