NGJAJNË? Baby G prezanton për herë të parë mamanë (FOTO) – AlpeGossip
NGJAJNË? Baby G prezanton për herë të parë mamanë (FOTO)

NGJAJNË? Baby G prezanton për herë të parë mamanë (FOTO)

Këngëtarja e hitit “Monstër”, Baby G, është një ndër personazhet më të komentuar në media, e cila numëron mijëra fansa në profilin e saj në Instagram.

Rrallëherë në postimet e saj ajo ndan me fansat jetën private dhe së fundmi, ka prezantuar për herë të parë mamanë.

Reperja ka pozuar pranë prindërve teksa përqafon të atin, me të cilin ka pozuar shpesh në rrjete sociale, ndërsa pranë tyre qëndron mamaja e reperes, të cilën nuk e kishte prezantuar më parë me publikun.