HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse Gazmend Paja dashuron si një “peshore” e çmendur (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse Gazmend Paja dashuron si një “peshore” e çmendur (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse Gazmend Paja dashuron si një “peshore” e çmendur (FOTO)

Gazmend Paja është një ndër aktorët më të dashur të humorit shqiptar në këto vitet e fundit. Për ata që nuk e dinë Gazi i përket shenjës së Peshores në horoskop, dhe për të vërtetuar se është një “peshore tipike ” po e fillojm nga dashuria.

Duke qenë romantikë të thekur, kjo cilësi është më e mrekullueshmja nga të gjitha karakteristikat e Peshores.Një djalë Peshore e vlerëson dhe e respekton shumë të dashurën e tij dhe deklarata e Gazit kue  cilësoi partneren “të bukurën e dheut”ka bërë namin në të gjtiha mediat. Aktori duket s eështë i dashuruar kokë e  këmbë dhe këtë gjë e tregon gjithmonë në daljet publike.

View this post on Instagram

Happy new year 😊

A post shared by Gaz Paja (@gazpaja) on

Peshoret  dinë ti shmangin konfliktet dhe përpiqen të jenë shumë miqësor. Gazi publikon shpesh foto me miqtë e tij dhe duket se ka një marrëdhënie shumë të mirë me ta. Nëse i hedhim një sy Instagramit do të shohim se postimet e aktorit janë gjithmonë krah shokëve dhe shoqëve.

View this post on Instagram

Kur provat s’ecin 😛😂🍊

A post shared by Gaz Paja (@gazpaja) on

Dhe nëse do ta përshkruanim Gazin si peshore me tre fjalë do të ishin: të qetë, mërziten shpejt dhe miqësor.Pavarsisht se rolet e aktorit janë shpesh me karakter të fortë  jashtë skenës dukets e ai është ndryshe.

View this post on Instagram

Ku eshte peshkaqeni, kuuu?!🐋🌊

A post shared by Gaz Paja (@gazpaja) on

 

AlpeNews.al