"MOS TË KISHE BURRIN DO PIJE SLIMS POSHT PALLATIT"/ Fansat ofendojnë KEQ VIP-at, ja çfarë shkruajnë (FOTO) - AlpeGossip
“MOS TË KISHE BURRIN DO PIJE SLIMS POSHT PALLATIT”/ Fansat ofendojnë KEQ VIP-at, ja çfarë shkruajnë (FOTO)

“MOS TË KISHE BURRIN DO PIJE SLIMS POSHT PALLATIT”/ Fansat ofendojnë KEQ VIP-at, ja çfarë shkruajnë (FOTO)

Komentet negative apo të sikletshme ndaj fansave janë të përditshme dhe AlpeNews.al ju njeh gjithnjë me ato më pikantet.

Fansat mbeten shumë “vigjilentë” në kapjen e detajeve apo në historitë e shkuara të jetës së vipave duke i ngacmuar apo vënë në siklet ato.

Duke qenë se janë të shumëllojshme  dhe në lidhje me detaje të veçanta tek vipat, ne përpiqemi tju njohim me ato më pikantet.

Se çfarë ka ndodhur ditën e sotme, ne do t’jua paraqesim më poshtë:

Modelja e njohur Angela Martini ka publikuar në Instagramin e saj një foto duke pirë puro e ndërsa njëri prej fansave ironizon situatën:

Modelja e njohur Kejvina Kthjella ka realizuar një video në t1% cilën shfaqet duke kërcyer e ku format trupore theksohen duke e bërë të duket mjaft seksi. Një prej fansave tërheq vëmendjen me komentin e tij:

Luana Vjollca ka publikuar në Instagramin e sj një foto ku si gjithnjë ekspozon format e saj por njëri prej fansave i ka shprehur të vërtetën e hidhur:

/AlpeNews.al