PUBLIKOHEN MESAZHET/ DJ i famshëm ngacmon vajzën bukuroshe të Sabianit – AlpeGossip
PUBLIKOHEN MESAZHET/ DJ i famshëm ngacmon vajzën bukuroshe të Sabianit

PUBLIKOHEN MESAZHET/ DJ i famshëm ngacmon vajzën bukuroshe të Sabianit

Vajza e këngëtarit Sabian tashmë është po aq e njohur, mbase dhe më shumë se i ati. Modelja Keisi Medini është një prej femrave më të lakuara që prej kohës kur realizoi bashkëpunimin me Noizyn si pjesë e OTR.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku së fundmi ka bërë të ditur se Dj me famë botërore, Dj Snake i ka shkruar asaj.

Fillimisht, Dj Snake i ka dërguar një emoji dhe më pas Keisi ka zbuluar mesazhet e tjera që ka shkëmbyer me të. “Si po ja kalon dashuri?”, i ka shkruar Dj Snake, Keisit