"IK MOS U MERR ME KËTË PUNË"/ Çiljeta Xhilaga rrëfen për ndërhyrjen kirurgjikale në fytyrë (FOTO) - AlpeGossip
“IK MOS U MERR ME KËTË PUNË”/ Çiljeta Xhilaga rrëfen për ndërhyrjen kirurgjikale në fytyrë (FOTO)

“IK MOS U MERR ME KËTË PUNË”/ Çiljeta Xhilaga rrëfen për ndërhyrjen kirurgjikale në fytyrë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ka rrëfyer një detaj sa i përket operacioneve plastike. Por sipas saj, rezultatet nuk i kanë dalë ashtu e priste dhe që prej asaj kohe ka hequr dorë.

E ftuar mbrëmjen në “Xing me Ermalin” këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ka rrëfyer një detaj sa i përket operacioneve plastike.

Çiljeta rrëfen se ka bërë një ndërhyrje në fytyrë, por që e cila nuk ka rezultuar ashtu siç këngëtarja e kishte menduar dhe që prej asaj kohe ka hequr dorë.

Me shiringat nuk jam kundra sepse kam bërë dhe vetë para disa vitesh. Bëra para 4 vjetësh ballin, më shkuan vetullat si japonez. Ik Çili thashë mos u merr me këtë punë.