“Të dua po mos trego”/ Aurela lëshon deklaratën e fortë për aktorin, por përgjigjja e tij është EPIKE – AlpeGossip
“Të dua po mos trego”/ Aurela lëshon deklaratën e fortë për aktorin, por përgjigjja e tij është EPIKE

“Të dua po mos trego”/ Aurela lëshon deklaratën e fortë për aktorin, por përgjigjja e tij është EPIKE

Aurela Gaçe është pa dyshim një ndër këngëtaret shqiptare me të cilën të gjithë krenohemi.

Shpesh e kemi parë të bëjë dedikime të veçanta në rrjetet sociale për miqtë e saj. Këngëtarja nuk nguron të shprehë gjithë dashurinë që ka për ta.

Në foton e fundit dedikimi ka qënë për aktorin shqiptar Gazmend Paja. “Të dua po mos trego”- shkruan Aurela kah fotos së publikuar ku shfaqen të dy të përqafuar.

Por as aktori nuk e ka kursyer përgjigjen që sigurisht nuk mund të rrije pa qeshur. “Unë vdes dhe s’rrëfënj”-ka kometuar ai.

Sakaq, ne kuptuam që dy artistët janë miq të mirë dhe që nuk i kursejnë as dedikimet dhe as batutat me njëri-tjetrin.