E PYET SE CILI KËRCIM I PËLQEN MË SHUMË/ Eduart Ndocaj i jep përgjigjen epike – AlpeGossip
E PYET SE CILI KËRCIM I PËLQEN MË SHUMË/ Eduart Ndocaj i jep përgjigjen epike

E PYET SE CILI KËRCIM I PËLQEN MË SHUMË/ Eduart Ndocaj i jep përgjigjen epike

Të ftuar pasditen e sotme tek “Rudina” ishin Kejvina Kthella dhe Eduart Ndocaj të cilët po i shohim të kërcejnë bashkë çdo të hënë në “Dance with me”.

Gjatë intervistës Rudina e pyeti Ndocajn se në cilin kërcim ndihet më mirë. “Më mirë ndihesha para se të filloja të kërceja”, u përgjigj Ndocaj duke shkaktuar të qeshura.

Por edhe me përgjigjen rradhës ai bëri publikun të qeshte, kur Rudina e pyeti: “Nuk është hera e parë që kërcen në jetën tënde apo jo?”

“Jo, kam kërcyer edhe kur u martova”, tha Ndocaj duke qeshur.