BEATRIX I JEP FUND “SHERRIT” ME EINXHEL PREJ DONALDIT/ Veprimi ndaj moderatores po merr vëmëndjen e rrjetit (FOTO) – AlpeGossip
BEATRIX I JEP FUND “SHERRIT” ME EINXHEL PREJ DONALDIT/ Veprimi ndaj moderatores po merr vëmëndjen e rrjetit (FOTO)

BEATRIX I JEP FUND “SHERRIT” ME EINXHEL PREJ DONALDIT/ Veprimi ndaj moderatores po merr vëmëndjen e rrjetit (FOTO)

Brenda shtëpisë së Big Brother Einxhel dhe Beatrix kishin një marrëdhënie të mirë, por s’mund të themi të njëjtën gjë për ish-të dashurin e Trixës.

Donaldi dhe Einxhel patën një nga debatët më të fortë, duke krisur njëherë e mirë marrëdhënien e tyre. Por duket se me përfundimin e lojës, këto raporte nuk kanë ndryshuar, veç asaj të këngëtares dhe aktorit.

Në foton e fundit, të cilën e ka publikuar moderatorja, me një dedikim për të dashurin e saj, dj Dagz,  nuk ka munguar komenti i Trixës.  “Hej, engjëll”, është njëri koment i këngëtares, të cilën e ka shoqëruar edhe me një tjetër, me simbole të zemres.