TJETËR ÇIFT I RI NË “BIG BROTHER”/ Dy konkurrentët shkëmbejnë puthjen e parë romantike (FOTO) – AlpeGossip
TJETËR ÇIFT I RI NË “BIG BROTHER”/ Dy konkurrentët shkëmbejnë puthjen e parë romantike (FOTO)

TJETËR ÇIFT I RI NË “BIG BROTHER”/ Dy konkurrentët shkëmbejnë puthjen e parë romantike (FOTO)

Zyrtarizohet edhe një tjetër histori dashurie në ”Big Brother Vip’

Bëhet fjalë për Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, marrëdhënia e të cilëve është komentuar tepër si në publik ashtu edhe mes banorëve.

Dyshja prej ditësh kanë qenë mjaft të afërt me njëri-tjetrin derisa raportit mes tyre. Derisa të gjithë ishin në gjumë, Einxhel ishte shtrirë tek krevati i Dj Dagz, aty ku dhe ndodhi puthja e shumërpitur romantike.