Bora Zemanin e heqin nga Digitalb, arsyen nuk do ta besoni – AlpeGossip
Bora Zemanin e heqin nga Digitalb, arsyen nuk do ta besoni

Bora Zemanin e heqin nga Digitalb, arsyen nuk do ta besoni

Bora Zemani është një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe më të komentuara nga mediat rozë.

Mirëpo ajo nuk do të jetë më në Digitalb, ku jemi mësuar ta shohim gjithnjë.

Lajmin e ka konfirmuar vetë bukuroshja e cila e ftuar mbrëmë në “Top Arena” foli se ku do ta shohim tani që nuk do të jetë më në Digitalb.

Ajo tha:

Profesion nuk do të ndërroj njëherë, me politikë nuk do merrem.”
Por sipas ‘Blitz’, marrëdhëniet mes Borës dhe drejtuesve janë prishur kohët e fundit. Ata janë konfliktuar me njëri-tjetrin pasi moderatorja ka pranuar të prezantojë pa miratimin e tyre eventin sportiv të organizuar nga Bashkia në Sheshin Skënderbej, përplasje e cila ka çuar në përjashtimin e Borës nga Digitalb.