Bleona Qereti e shpreh publikisht: Po kërkoj dashurinë, dua të krijoj familje… – AlpeGossip
Bleona Qereti e shpreh publikisht: Po kërkoj dashurinë, dua të krijoj familje…

Bleona Qereti e shpreh publikisht: Po kërkoj dashurinë, dua të krijoj familje…

Ajo ka deklaruar gjithmonë se është e fokusuar tek karriera dhe nuk do të ndalet deri sa të realizojë ëndrrën e saj për famë.

Pas kaq shumë vitesh Bleona Qerreti sonte tek “Zonë e lirë” tha për herë të parë se tani ka ardhur koha të vendosë balancat në jetën e saj, të krijojë familje, të gjejë dashurinë.

“Dua të gjej dashurinë, të krijojë familjen dhe po ashtu të bëj një fëmijë. Dua të balancohem” – tha këngëtarja e njohur.

Kujtojmë që pas ndarjes me ish- bashkëshortin Gani Bardha ajo nuk është përfolur kurrë për një lidhje dashurie.