Pasi e bënë të lidhur me këngëtaren SHQIPTARE seksi, Ledri nuk fshihet! Ja me kë po i kalon pushimet (FOTO) – AlpeGossip
Pasi e bënë të lidhur me këngëtaren SHQIPTARE seksi, Ledri nuk fshihet! Ja me kë po i kalon pushimet (FOTO)

Pasi e bënë të lidhur me këngëtaren SHQIPTARE seksi, Ledri nuk fshihet! Ja me kë po i kalon pushimet (FOTO)

Pas suksesit me hitet e tij të fundit, Ledri ka vendosur të relaksohet me…

Ai është një ndër reperat më të mirë shqiptarë i cili i ka dhuruar publikut shqiptar shumë hite. Pa përmendur fare këngët e kaluara, mjafton të përmendin 3 hitet e fundit në bashkëpunim me Buta, Lyrical Son dhe së fundmi me Elvana Gjatën dhe John Shahun.

Së fundmi është përfolur për një lidhje të mundshme më këngëtaren e njoshur shqiptare Diona Fona pasi janë parë disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit, mirëpo Ledri pushimet i kalon me mikun e tij të mirë, Mc Kresha.

Në disa imazhe të publikuara në Instastory dhe Instagram ata shihen bashkë në det e siç shihet qartë nga fotot, po ia kalojnë shumë mirë.