“JAM KRENARE…”/ Me këtë koment për partnerin, Arbana Osmani i vuri vulën lidhjes (FOTO) – AlpeGossip
“JAM KRENARE…”/ Me këtë koment për partnerin, Arbana Osmani i vuri vulën lidhjes (FOTO)

“JAM KRENARE…”/ Me këtë koment për partnerin, Arbana Osmani i vuri vulën lidhjes (FOTO)

Vështirë të gjeni një foto të regjisorit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” ku mungon komenti i moderatores Arbana Osmani.

Eduart Grishajt, i cili tërhoqi vëmendjen muajin e kaluar kur u zbulua se po përjeton një histori dashurie me Arbanën, iu besua që të kujdesej për klipin e Xhensila Myrtezaj dhe të Pirro Çakos.

Kënga titullohet “Sekreti im” dhe klipi i saj është xhiruar në Venecian e bukur italiane. Atmosfera e maskave veneciane dhe admiruesi sekret që i shpreh Xhensilës dashurinë në klip, e përcjellin më së miri këtë baladë kaq romantike.

Dhe Grishaj shkroi për videoklipin në një postim në Instagram:

“Sekreti im” video e re. I lumtur që kam sjellë ashtu siç e kisha imagjinuar këtë këngë që kur e kam dëgjuar për herë të parë. Xhensila Myrtezaj ti ke jo vetëm një zë të mrekullueshëm, por zbulova tek ti dhe një talent të lindur si aktore. Pirro Çako të punoja me ty ishte një kënaqësi, për atë që ti përfaqëson si njeri dhe si artist”.

Dhe nuk kishte si të mungonte urimi i Arbana Osmanit:

“Talenti është dhuratë nga Zoti. Krenare për ty Eduart Grishaj”.

Nuk mund të gjente fjalë më të bukura moderatorja për të përgëzuar regjisorin e emisionit të saj dhe mashkullin me të cilin shkruhet se po shijon një romancë.

Deri më tani dyshja ka vendosur të mos reagojë lidhur me lajmin, por komente të tilla qartësojnë marrëdhënien mes tyre. Njohja mes resgjisorit dhe moderatores dyshohet të ketë nisur nga ambientet e televizionit ku punojnë.

View this post on Instagram

“Sekreti im”, nuk eshte me sekret 😉. Per te gjithe ju, uroj ta pelqeni kete bashkepunim ne te cilin eshte investuar shume dashuri edhe shume art. Rruget te takojne me shume artiste dhe bashkepunetore, por artisti i vertete vleresohet ne thjeshtesine e tij, i tille eshte @pirrocako. Privilegj dhe nder per mua qe u finalizua ky projekt, pafundesisht falenderuese per ty Pirro. Vetem ti mund te punosh 3 vite per nje projekt te vetem dhe uroj t’i’a kete vlejtur. Faleminderit @darkodimitrov , me profesionalizmin e treguar i dhe dimensionin e duhur kenges. Faleminderit @sellmakasumoviq dhe @kacilleshi qe i’u pershtatet cdo detaji, cdo ngjyre, cdo bukurie dhe cdo drite te nje qyteti si Venezia, te pandashem nga une. Faleminderit @tier_fashion_studio per dashurine ne cdo veshje. Per perkujdesjen dhe finesen ne cdo qendisje. Faleminderit @eduart_grishaj Grishaj, per tejkalimin e asaj cka prisnim. Me besimin e plote ne ty dhe me nje duartrokitje per punen tende, suksese kudo. Faleminderit @MatiasTravel qe fale jush u be me e lehte per ne ta realizonim dhe te kishim qytetin perfekt, lokacionin perfekt. @artisticjewellerypirro @italoptik @bes_kallaku , asgje sdo ishte e mundur pa ty.

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on