HARROJENI REPER/ Mc Kresha filmohet duke shitur qofte në mes të qytetit (VIDEO) - AlpeGossip
HARROJENI REPER/ Mc Kresha filmohet duke shitur qofte në mes të qytetit (VIDEO)

HARROJENI REPER/ Mc Kresha filmohet duke shitur qofte në mes të qytetit (VIDEO)

Reperi i hitit “Psikopatja jote”, Mc Kresha, ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Ndërrimi i profesioneve”, ku ka sfiduar veten me një eksperiencë të re.
Ai ka provuar që për një ditë të punojë në qebaptore në qendër të qytetit të Prishtinës, ku ka përgatitur ushqimin për klientët së bashku me punëtorët e tjerë.

“E ardhmja qenka e ndritur, nëse e lë muzikën…”- ka thënë reperi duke qeshur, teksa lë të kuptohet se po e konsideron këtë si një profesion për të ardhmen.

Ora 7 – Specialitet të mishit nga MC Kresha – Klan Kosova

Ora 7 – Specialitet të mishit nga MC Kresha – Klan Kosova Është gazetarja Shqipe Berisha, e cila në rubrikën e saj "Ndërrimi i profesioneve", ka sfiduar reperin e njohur Mc Kresha. Se sa i shkon për dore përgatitja dhe pjeka e qebapëve e kuptojmë përmes rrëfimit që na e sjell ajo.

Gepostet von Ora Shtate nê Klan Kosova am Sonntag, 3. März 2019