DUHET TI SHIHNI/ Ja si u veshën disa personazhe të njohur për Halloween (FotO) – AlpeGossip
DUHET TI SHIHNI/ Ja si u veshën disa personazhe të njohur për Halloween (FotO)

DUHET TI SHIHNI/ Ja si u veshën disa personazhe të njohur për Halloween (FotO)

Të premten mbrëma, në Beverly Hills u mbaj festa e përvitshme e Halloween-it që bën bashkë një tufë emrash të famshëm.

Festa, e emëruar Casamigos, u organizua nga George Clooney dhe Rande Gerber në shtëpinë e Mike Meldman. Të pranishëm ishin David Arquette, Chuck Liddell, Gerard Butler, Cindy Crawford, Dave Grohl, Jessica Biel, Justin Timberlake, Kaitlynn Carter, Maria Menounos, Larsa Pippen, Laverne Cox, Lisa Rinna, Molly Sims, Jeff Probst, Steve Tisch, Nina Dobrev, Paris Hilton, Patrick Schwarzenegger, Pia Miller, Patrick Whitesell, Ryan Phillippe dhe plot të tjerë.

Paris Hiton si lepurush me veshë puple dhe të brendshme satini.

Jessica Biel u vesh si Justin Timberlake i viteve ’90.

Justin Timberlake u vesh si një mikrofon.

Nona Dobrev si Billie Eilish

Lisa Rinna si J.Lo

Cindy Crawford ishte gati për disko

Eiza Gonzales

Cindy Crawford and Amber Vallett

Jasmine Tookes

Laverne Cox