Ditë e veçantë për Rudinën, si sot 7 vite më parë ajo dhe Xhaviti bënë… – AlpeGossip
Ditë e veçantë për Rudinën, si sot 7 vite më parë ajo dhe Xhaviti bënë…

Ditë e veçantë për Rudinën, si sot 7 vite më parë ajo dhe Xhaviti bënë…

Moderatorja Rudina Magjistari ka qenë gjithnjë mjaft hermetike sa i përket jetës së saj private si në lidhje me partnerin ashtu edhe me vajzën e tyre Mian.
Por këtë herë Rudina nuk i ka rezistuar tundimit dhe ka publikuar në rrjete sociale një datë speciale për të, e cila përkon me ditën kur ajo dhe boksieri Xhavit Bajrami kanë patur kontaktin e parë.

Bëhet fjalë për datën 26 shkurt para 7 vitesh. Ka qenë vetë Rudina, e cila e ka publikuar dhe ndarë me ndjekësit këtë kujtesë të rrjetit sociale Facebook.