Një çift i ri në showbiz/ Zbuloni kush janë ata (FOTO) – AlpeGossip
Një çift i ri në showbiz/ Zbuloni kush janë ata (FOTO)

Një çift i ri në showbiz/ Zbuloni kush janë ata (FOTO)

Hailey Baldwin dhe Shawn Mendes janë ndër personazhet më të komentuar kohën e fundit

Por tashmë kanë filluar edhe spekulimet se ndoshta ata janë shndërruar në një çift dhe po jetojnë një lidhje dashurie.

Një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar përveç se Shawn dhe Hailey kanë publikuar një fotografi së bashku, fotografi kjo e publikuar në llogarinë e Shawn.

Ndryshe, ata për herë të parë janë parë në dhjetor të vitit 2017 në Ontario të Kanadasë.

NEW YORK, NY – MARCH 22: Shawn Mendes visits Music Choice at Music Choice on March 22, 2018 in New York City. (Photo by Jamie McCarthy/Getty Images)
BEVERLY HILLS, CA – MARCH 04: Hailey Baldwin attends the 2018 Vanity Fair Oscar Party hosted by Radhika Jones at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on March 4, 2018 in Beverly Hills, California. (Photo by Dia Dipasupil/Getty Images)