Kot nuk thonë mos të rëntë telefoni në duart e gruas! Këngëtarit shqiptar i ndodh e papritura, gruaja i gjen telefonin dhe...(FOTO) - AlpeGossip
Kot nuk thonë mos të rëntë telefoni në duart e gruas! Këngëtarit shqiptar i ndodh e papritura, gruaja i gjen telefonin dhe…(FOTO)

Kot nuk thonë mos të rëntë telefoni në duart e gruas! Këngëtarit shqiptar i ndodh e papritura, gruaja i gjen telefonin dhe…(FOTO)

Epo kur bëhet fjalë për pajisjet elektronike si telefoni ku çdokush mund ta dredhi bishtin si të dojë ndërkohë që është në një lidhje, femrat nuk kanë aspak faj kur ndihen xheloze.

Dhe mesa duket një episod i tillë ka ndodhur së fundmi edhe prej një reperëve më në zë të showbizz-it shqiptar.

Bashkëpunimet e tij me Mc-Kreshën janë sjellë në sytë e publikun nën petkun e disa realizimeve mëse të suksesshme dhe Lyrical sot na ka treguar se di si të jetë on-top këngëtarët e rrymës hip-hop.

Lyrical Son, ose ndryshe Festim Arifi. Prej kohësh reperi i grupit ‘PINT’ është i martuar dhe ka një vajzë.

Së fundmi Lyrical ka postuar në Instastory një foto së bashku me partnere ku shkruan “E shoqja”- përbri fotos.

Mirëpo duket se pak orë më vonë mesa duket reperi kishte dalë dhe e kishte harruar telefonin e tij në shtëpi.

Bashkëshortja ka përfituar nga rasti , është futur në ‘Instagramin’ e reperit dhe publikoi në ‘Instastory’ një foto të sajën joshëse. “Dikush harroi telefonin e tij në shtëpi.”- shkroi ajo.

Bobo Lyrical kushedi se çfarë ka gjetur bashkëshortja jote! Shpresojmë të kaloj me pak.