Kush vishet më shtrenjtë, Luana apo Marina? Zbulojeni… (FOTO) – AlpeGossip
Kush vishet më shtrenjtë, Luana apo Marina? Zbulojeni… (FOTO)

Kush vishet më shtrenjtë, Luana apo Marina? Zbulojeni… (FOTO)

Marina dhe Luana Vjollca janë dy ndër motrat më të famshme në Shqipëri. Tashmë në dy ekrane të ndryshme, motrat Vjollca janë në kulmin e karrierës së tyre televizive. Të bukura, të suksesshme dhe gjithmonë mjaft të kuruara, ato shfaqen në ekran. Marina dhe Luana duken karaktere të ndryshme.

 

Edhe sa i përket veshjeve ato kanë stile jo të njëjta. Marina është më serioze, ndërsa Luana është gjithmonë provokuesja. Por edhe pse më provokuesja, Luana duket se nuk shpenzon aq shumë për veshje sa e motra.

(Çizmet Gucci 1350 euro)

(Fustani Dolce & Gabbana 2290 euro)

(Fustani Valentino 1080 euro)

(Golfi Alexander MCQueen 290 euro)

(Robdishant Versace 370 euro)

Faqja “What They Wearin” në Instagram, publikon veshjet e vajzave bashkangjitur me markën dhe çmimin e tyre.

Marina duket ajo më e fiksuara pas markave të shtrenjta. Si në jetën e përditshme por edhe si në “C’est la Vie”, ajo shfaqet gjithmonë e veshur me rroba të shtrenjta. Nga ana tjetër Luana duket më kursimtare…

( Fustani Fashionnova 50 euro)

(Fustani House Of CB 183 euro)

( Tutat Zara 75 euro)

(Fustani House Of CB 262 euro)