FESTON DITËLINDJEN/ Alba Hoxha i bën të ëmës surprizën gjigante (FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Alba Hoxha i bën të ëmës surprizën gjigante (FOTO)

FESTON DITËLINDJEN/ Alba Hoxha i bën të ëmës surprizën gjigante (FOTO)

Alba Hoxha është një ndër balerinat më të njohura të televizionit, e cila ka mbledhur mijëra fansa në profilin e saj në Instagram, ku është tepër aktive me postime.
Së fundmi në Instastory, Alba ka treguar se mamaja e saj feston ditëlindjen dhe ajo ka përgatitur surpizurën e ëmbël për të.

Balerina i ka dhuruar të ëmës një buqetë gjigante me lule të ndryshme në ngjyrë rozë dhe violë dhe krahas postimit shkruan “Gëzuar ditëlindjen mami”, duke e shoqëruar me një zemër.