“A DON LOVE, A DON BUKË ME VEZË?”/ Dafina i ka thënë “jo” OTR, por shihni si gatuan Noizy për… (FOTO) – AlpeGossip
“A DON LOVE, A DON BUKË ME VEZË?”/ Dafina i ka thënë “jo” OTR, por shihni si gatuan Noizy për… (FOTO)

“A DON LOVE, A DON BUKË ME VEZË?”/ Dafina i ka thënë “jo” OTR, por shihni si gatuan Noizy për… (FOTO)

Bashkëpunimi i tyre i shumëpritur “A don love a don sex” rezultoi në një sukses të vërtetë.

Dhe duket se tashmë Noizy dhe Dafina po përgatiten për “bombën” e rradhës.

Së fundmi në Instastoryn e tij Noizy ka postuar disa vdeo ku tregon se ka gatuar bukë me vezë, dhe më pas në të njëjtën kohë Dafina ka publikuar foton e pjatës pikërisht me këtë ushqim përpara një kompjuteri, në të cilin shihet qartë që po punohet për ndonjë produksion muzikor.

Ndonëse Dafina i ka thënë “jo” për të qenë pjesë e OTR, duket se Noizy po përpiqet t’ja fitojë dashurinë nga stomaku për t’a patur këngëtaren në labelin e tij.