ÇFARË NDODHI MES ÇIFTIT? Erion Zeqiraj ndahet nga Blerta një vit pas propozimit për martesë – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI MES ÇIFTIT? Erion Zeqiraj ndahet nga Blerta një vit pas propozimit për martesë

ÇFARË NDODHI MES ÇIFTIT? Erion Zeqiraj ndahet nga Blerta një vit pas propozimit për martesë

Në Maj të vitit 2020, spikeri i njohur, Erion Zeqiraj bëri publike lidhjen e dashurisë me Blerta Ligajn, volejbolliste. Në Gusht ai i propozoi për martesë dhe mori “Po-në” e dëshiruar.

Mirëpo, një vit pas këtij momenti Magjike, kudo në rrjet po përflitet se dyshja i kanë ndarë rrugët. Erioni i ka fshirë të gjitha fotot me Blertën nga Instagrami, ndërsa kjo e fundit e ka mbyllur llogarinë e saj.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur papritur mes çiftit, por arsyeja mendohet të jetë xhelozia. Kujtojmë se kohë më parë, të ftuar te “Ftesë në pesë”, Erioni tha se Blerta është shumë xheloze. (Lexo këtu)