TRAILERI DOLI/ Publikohet pjesa ku do të shaqet kryeministri Rama në filmin ”I Love Tropoja” (VIDEO) – AlpeGossip
TRAILERI DOLI/ Publikohet pjesa ku do të shaqet kryeministri Rama në filmin ”I Love Tropoja” (VIDEO)

TRAILERI DOLI/ Publikohet pjesa ku do të shaqet kryeministri Rama në filmin ”I Love Tropoja” (VIDEO)

Gjithçka është gati dhe publiku mezi po pret për “I love Tropoja”, filmin që do thyejë rekordin e vendosur nga “2 gisht mjaltë” e që do pushtojë kinematë në 2020.

Me një kast aktorësh të mirënjohur, të talentuar e shumë të dashur për publikun, “I love Tropoja” do bëjë namin.

Ditën e sotme ka qenë vetë producenti dhe aktori Ermal Mamaqi i cili ka publikuar një tjetër teaser nga filmi e në të shfaqet edhe kryeministri Edi Rama.

Me paruke të zeza, lente dhe syze, Rama thuajse nuk njihet në ato pak sekonda që transmetohen në video të cilën mund ta ndiqni më poshtë.

Si ky film nuk keni parë ndonjëherë…Do i doni më shumë Tropojanët😎.Tag 1 Tropojan.

Gepostet von Ermal Mamaqi am Montag, 14. Oktober 2019