U LARGUAN NGA AL PAZAR PAPRITUR/ Ja se çfarë do të ndodhë me binjakët Veshaj – AlpeGossip
U LARGUAN NGA AL PAZAR PAPRITUR/ Ja se çfarë do të ndodhë me binjakët Veshaj

U LARGUAN NGA AL PAZAR PAPRITUR/ Ja se çfarë do të ndodhë me binjakët Veshaj

Muajin e kaluar vëllezërit Romeo dhe Donald Veshaj deklaruan largimin nga spektakli i humorit “Al Pazar” duke u shprehur se do t’i jenë përherë mirënjohës Agronit.

Ndërkohë pak ditë më parë “Treshat” përfundoi sezonin e parë prandaj fati i binjakëve në televizion nuk ishte i ditur.

Megjithatë ditën e sotme, Romeo ka zbuluar se së shpejti ata do rikthehen në ekran sërish me emisionin “Treshat”.

Ndonëse dikur ishin shprehur se këtë emision do e realizonin vetëm gjatë verës, binjakët dhe Bora duke parë suksesin që ka patur, kanë vendosur ta vazhdojnë “Treshat” edhe gjatë këtij sezoni.