RIKTHEHET ERMELA E BIGBROTHER/ Edhe sot e kësaj dite një super yll (FOTOT) – AlpeGossip
RIKTHEHET ERMELA E BIGBROTHER/ Edhe sot e kësaj dite një super yll (FOTOT)

RIKTHEHET ERMELA E BIGBROTHER/ Edhe sot e kësaj dite një super yll (FOTOT)

Me siguri e mbani mend Ermela Mezuraj, fituesen e “Big Brother 4” dhe një nga vajzat më bukuroshe të këtij reality show. Kanë kaluar vite dhe Ermela ka preferuar të qëndrojë larg ekranit.

Rikthehet Ermela e Big Brother, edhe sot e kësaj dite një super yll

Megjithatë ajo është shfaqur së fundmi në një foto krah një tjetër konkurrenti të BB, Toros Shahinit teksa të dy jetojnë jashtë vendit.

Rikthehet Ermela e Big Brother, edhe sot e kësaj dite një super yll

Ermela ndërkohë ka postuar disa foto në profilin e saj në Instagram dhe shihet se pas kaq vitesh ka ende të njëjtën bukuri.

Rikthehet Ermela e Big Brother, edhe sot e kësaj dite një super yll

Rikthehet Ermela e Big Brother, edhe sot e kësaj dite një super yll

Rikthehet Ermela e Big Brother, edhe sot e kësaj dite një super yll