Shkëlqen dita-ditës! Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë (FOTO) – AlpeGossip
Shkëlqen dita-ditës! Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë (FOTO)

Shkëlqen dita-ditës! Xhensila Myrtezaj më e bukur se kurrë më parë (FOTO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në fundin e pritjes së ëmbël por njëkohësisht në kulmin e shkëlqimit të saj femror.
Dita ditës e shohim më të bukur dhe të ëmbël. E veshur me një fustan të gjatë ajo ka vënë në dukje linjat e saj.

Kaq e ‘pispillosur’ Xhensila dhe Besi janë nisur për eventi kulturor dedikuar letërsisë dhe librit më të fundit të aktorit të mirënjohur Timo Flloko.