“Hajde se beqar jam”/ Shpat Kasapi GJUAN publikisht fansen e tij… (FOTO) – AlpeGossip
“Hajde se beqar jam”/ Shpat Kasapi GJUAN publikisht fansen e tij… (FOTO)

“Hajde se beqar jam”/ Shpat Kasapi GJUAN publikisht fansen e tij… (FOTO)

Me siguri të gjithë i njihni hitet “Kush të ndau prej meje”, “Valle kosovare”, “Adelina”, etj. Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi, është një prej personazheve më të komentuar nga publiku.

Shpati qëndron shpesh aktiv në profilin e tij në Instagram dhe së fundmi është shfaqur në një video live, ku ka komunikuar me të gjithë fansat e tij.

Mirëpo vëmendjen e ka tërhequr komenti i njërës prej fanseve të tij, e cila i shkruan këngëtarit se ka një jetë që e pret.

Ndërkohë, Shpati i ka lënë të gjithë pa fjalë me përgjigjen që i ka kthyer asaj:
“Po të kishe një jetë kishe ardhur. Hajde se beqar jam”- thotë ai, duke e gjuajtur fansen publikisht.

Burimi ‘Revista Who’